ZA SVE VAŠE UPITE, PRIMJEDBE, POHVALE
STOJIMO NA RASPOLAGANJU

KONTAKTIRAJTE NAS

_UPRAVA KUDUMIJA d.o.o.

Velike Sredice 161a
43 000 Bjelovar, Hrvatska

info@kudumija.hr

Tel/fax: 385 43 246 710

_NAJAM I PRODAJA ŠATORA

Marko Vodogažec

voditelj prodaje
Prodaja šatora i hala

marko@kudumija.hr

+385 43 246  720

+385 98 9821  507

Krešimir Koprivnjak

referent
Najam i prodaja šatora

kresimir@kudumija.hr

+385 43 246  720

+385 98 9821  505

Ivan Meštrović

referent
Najam i prodaja šatora- inozemstvo

ivan@kudumija.hr

+385 43 246  720

+385 98 982 1519

Tibor Jurjević

referent
Najam i prodaja šatora- inozemstvo

tibor@kudumija.hr

+385 43 246  720

+385 91 5758  873

Kristijana Plašć

referent
Bine i tribine

kristijana@kudumija.hr

+385 43 246  720

+385 98 9821  516

_PROIZVODNJA I SKLADIŠTE

Velike Sredice 161 a
43 000 Bjelovar, Hrvatska

Tihomir Aušperger

voditelj proizvodnje i skladišta

tihomir@kudumija.hr

+385 98 9821 521

_UGOSTITELJSTVO

Krste Frankopana 7
43 000 Bjelovar, Hrvatska

+385 43 246 710

Peter Stefanović

voditelj ugostiteljstva

peter@kudumija.hr

+385 98 175 58 36

_RAČUNOVODSTVO

Velike Sredice 161 a
43 000 Bjelovar, Hrvatska

+385 43 246 720

+385 43 246 710

Andrijana Mateković

knjigovođa

andrijana@kudumija.hr

+385 43 246 730

Ljerka Ježić

knjigovođa

ljerka@kudumija.hr

+385 43 246 730

_DIREKTOR KUDUMIJA d.o.o.

Dario Kudumija

dario@kudumija.hr

DIREKTORICA

Jasnica Kudumija Romek

jasna@kudumija.hr

_PIŠITE NAM

1 + 2 =

Trgovačko društvo upisano je u registar trgovačkog suda u Bjelovaru pod brojem 010027341.
Temeljni kapital 1.409.600,00 kn u cijelosti uplaćen.
Žiro-račun: 2484008 – 1100160495 Raiffeisen bank Austria d.d.
Članovi uprave: Jasnica Kudumija Romek, Dario Kudumija
MB: 3467970 | OIB: 94694539623
SWIFT: RZBHHR2XXXX
VAT NUMBER: HR94694539623

 

Kudumija d.o.o. – Šatori i montažne hale, cerade i tende, prodaja i najam
Kudumija d.o.o. – Šatori i montažne hale, cerade i tende, prodaja i najam