Hrvatski English German
Kućni sajam 2013

Dobili smo „Zlatnu kunu“ za najuspješnije srednje trgovačko društvo

Priznanje Zlatna kuna se dodjeljuje uzastopce već 23. godinu i to radi promicanja poduzetničke klime i jačanja poduzetničke uloge u društvu. Priznanje se dodjeljuje prema zadanim kriterijima koji se temelje na ekonomskim pokazateljima i financijskim rezultatima poslovanja iz godišnjih financijskih izvješća.

„Ova nagrada mi znači, jer svaka pohvala je podstrek za daljnje korake prema poboljšanju poslovanja u prometu, organizaciji i kvaliteti. U zadnjih pet godina dogodila se rekonstrukcija tvrtke gdje smo se mi iz trgovačkog dijela bacili u proizvodnju. Izlazimo na vanjsko tržište, izvozimo u zemlje oko nas. Zaposlenih je trenutno 96, a osnovna djelatnost je najam i proizvodnja šatora i montažnih hala. Plan nam je širiti se i dalje na vanjska tržišta“, naglasio je Darijo Kudumija.

• Zlatna kuna za najuspješnije srednje trgovačko društvo
  • Zlatna-kunu-za-najuspjesnije-srednje-trgovacko-drustvo-00